Gravit - renowacja elewacji w całej Europie

renowacja-elewacji-Warszawa
renowacja-elewacji-Warszawa

Każda budowla posiada rzuty i plany, w których precyzyjnie zostały określone jej elementy. Jednym z nich jest elewacja, czyli zewnętrzna powierzchnia ściany. Jest ona szczególnie narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia i uszkodzenia. Zwykle, najbardziej reprezentatywną część budynku stanowi fasada, która znajduje się z przodu każdego obiektu.


Nasza firma zajmuje się kompleksową renowacją elewacji wykonanych z kamienia, cegły, elementów betonowych oraz czyszczeniem elewacji drewnianych. Nasze przedsiębiorstwo mieści się w Warszawie. Jesteśmy obecni na rynku od długiego czasu i oferujemy usługi doświadczonego zespołu fachowców.

Poznaj naszą ofertę

Nasze propozycje z zakresu renowacji elewacji obejmują najnowocześniejsze i nieinwazyjne metody oczyszczania na sucho jak i w osłonie mgły wodnej. Jesteśmy firmą wiodącą w wykorzystaniu takich metod jak piaskowanie betonu, czyszczenie strumieniowo-ścierne czy hydropiaskowanie, czyli czyszczenie parą wodną. Jesteśmy firmą która wykonuje usługi takie jak piaskowanie betonu, czyszczenie strumieniowo-ścierne czy hydropiaskowanie, czyli czyszczenie w osłonie wody. Zapewniamy renowację elewacji ceglanych i kamiennych, w tym renowację elewacji z cegły klinkierowej.

Zapewniamy przystępne ceny oraz miłą i fachową poradę. Z działań naszych pracowników zadowolonych jest setki klientów nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, czego efekt możecie Państwo obejrzeć w naszej galerii. Znajdziecie tam zdjęcia przedstawiające wykonane przez nas renowacje z całej Europy.

Różne metody czyszczenia

W naszej pracy istotnym elementem, jest odpowiedni dobór materiału czyszczącego do danego zlecenia. Jest to klucz do wspaniałego efektu, a przy tym zapewnia maksymalną ochronę. Nasz zespół fachowców potrafi doprowadzić każdy budynek do pięknego wyglądu bez wykonania żadnego dodatkowego ubytku. Zajmujemy się także zabezpieczaniem ścian, impregnacją okładzin i usuwaniem graffiti z elewacji.

Zleć czyszczenie elewacji nam, a przekonasz się, że jesteśmy godni zaufania. Czyszczenie elewacji budynków z cegły, czyszczenie kamienia elewacyjnego i piaskowca to czynności, które wykonujemy w naszej pracy codziennie. Ponadto zajmujemy się usuwaniem glonów z elewacji zewnętrznej.

Renowacja elewacji drewnianej

Czyszczenie niskociśnieniowe to doskonały sposób na oczyszczenie budynku z wielu zanieczyszczeń. Polega ono na dobraniu twardości ścierniwa do czyszczonego drewna oraz zastosowaniu odpowiedniego ciśnienia roboczego.

Wiemy, że każdy chciałby, aby jego dom wyróżniał się czystością i świeżością, dlatego renowacja elewacji drewnianej jest dla nas szczególnym zadaniem. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy, dlatego dbamy o najmniejszy szczegół naszej pracy.

Dajemy Państwu gwarancję dobrej ceny szlifowania elewacji drewnianej.

Piaskowanie – szybki sposób na odnowę

Ten rodzaj oczyszczania jest bardzo pomocny wtedy, gdy ściana budynku jest mocno zabrudzona. Piaskowanie elewacji drewnianych, a także ceglanych i kamiennych polega na napylaniu ściany drobinkami piasku pod ciśnieniem. Metoda ta pozwala na oderwanie się brudu od powierzchni, w efekcie czego budynek zostaje odświeżony.

Wiemy, jak ważne jest ostrożne podejście do pracy i rodzaj stosowanej techniki. Przeprowadzamy niskociśnieniowe piaskowanie elewacji z cegły w przypadku, gdy mamy do czynienia z wiekowymi budynkami. Nasze metody nie uszkadzają cegły ani zaprawy. Zapewniamy równomierne oraz precyzyjnie przeprowadzoną renowację elewacji budynku.

Piaskowanie wykonane przez naszą firmę to doskonały sposób na renowację elewacji obiektów zabytkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w doborze odpowiedniego i najlepszego rodzaju ścierniwa. Stosujemy najlepsze niskociśnieniowe metody czyszczenie elewacji jak Ce-Pe, JOS TORC czy Remmers Rotec. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ustalana jest także cena piaskowania elewacji.

W każdym przypadku, po przeprowadzonej pracy uzupełniamy ubytki powstałe na ścianach obiektów. Jesteśmy w stanie dobrać najlepsze materiały, gdyż posiadamy w Warszawie swój własny zakład kamieniarski. Nasze ceny piaskowania elewacji są niezwykle konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami.

Renowacja elewacji obiektów zabytkowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre budynku wymagają wykonania dodatkowej pracy i większej ostrożności. O zabytki należy dbać w sposób szczególny, dlatego też posiadamy pracowników, którzy w pełni specjalizują się w tej dziedzinie prac renowacyjnych. Renowacja starej elewacji zabytkowej to kosztorys, odpowiednie materiały i stuprocentowa precyzja. Wszystkie te elementy zapewniamy Państwu podczas naszej usługi.

Oferujemy przeprowadzenie odpowiednich badań technicznych, czyszczenie elewacji najlepszą i nieinwazyjną metodą oraz wykonanie prac związanych z uzupełnieniem ubytków. Poza tym, uzupełniamy brakujące elementy architektury. Kompleksowo zabezpieczamy budynek, a w razie konieczności wymieniamy całą elewację.

Renowacja elewacji z piaskowca

Piaskowiec jest wymagającym materiałem budowlanym. Wiemy to z doświadczenia, gdyż posiadamy w Warszawie swój zakład kamieniarski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprawdzony materiał do wykorzystania przy każdego rodzaju ubytku.

Piaskowiec jest materiałem, który bardzo elegancko wygląda, ale też ze względu na kolorystykę i skład bardzo łatwo przyjmuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Ma zdolność do absorpcji większej ilości pyłów takich jak np. dym z przewodów kominowych lub zabrudzeń atmosferycznych. Z tego względu wymaga on szczególnego traktowania.

Czyszczenie elewacji z piaskowca które oferujemy uwzględnia środki, które dokładnie usuwają brud, a jednocześnie nie powodują uszkodzeń struktury tego kamienia.

Jeśli interesują Państwa renowacje na innych typach budynków, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pielęgnacja elewacji

Istotnym elementem, o który należy pamiętać przy każdym obiekcie, jest jego pielęgnacja. Łatwiej jest zadbać o elewację na nowym budynku. Znacznie trudniej zaś jest wykonać renowację elewacji budynku zabytkowego lub kamienicy.

Nasi specjaliści pomogą Państwu zadbać o każdy budynek, wybierając najlepszą i najbardziej kompleksową metodę czyszczenia oraz późniejszej jej impregnacji.

Do najpopularniejszych sposobów dbania o ściany budynku jest mycie elewacji. Można je przeprowadzić ręcznie, choć ciśnieniowe pozwala na osiągnięcie lepszych efektów.Nasi pracownicy używają do tego sprawdzonego sprzętu oraz profesjonalnych środków, które w zależności od rodzaju zabrudzeń – pozbywają się brudu lub usuwają glony z elewacji.

Polerowanie i szlifowanie elewacji – sposób na przyciągnięcie uwagi

Kamień jest bardzo popularnym materiałem w budownictwie i jak każdy z nich wymaga odpowiedniego traktowania. Kamień najczęściej spotykany jest na posadzkach, ale nie tylko. Niektóre budynki wyróżniają się świetlistą powłoką wykonaną z płyt kamiennych. Jest to bardzo reprezentacyjny element, który często wieńczy fasady sądów, banków lub nowoczesnego budownictwa.

Polerowanie kamienia wymaga posiadania umiejętności posługiwania się maszynami polerskimi. W naszej firmie wykwalifikowani pracownicy potrafią bez problemu dobrać odpowiedni sprzęt do rodzaju materiału użytego w fasadzie.

Ścierniwo najlepszej jakości

Gravit oferuje szeroki wybór najlepszych materiałów do oczyszczania elewacji. Stosujemy piasek kwarcowy i różnego rodzaju mączki szklarskie. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i cały czas śledzimy najnowsze doniesienia w dziedzinie najbezpieczniejszych i najbardziej kompleksowych rozwiązań. W związku z tym, w naszych materiałach znajdują się także: soda, łupiny orzechów i kukurydza. Korzystamy także z mączek dolmitowych oraz garnetu. Do każdego materiału dobieramy właściwej twardości ścierniwo.

Kompleksowa pomoc

Nasze usługi zapewniają nie tylko czyszczenie elewacji, ale także wypełnienie wszelkich powstałych ubytków. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od momentu wykonania planu napraw, doboru materiału do jego zastosowania i gruntownej naprawy wszystkich nieprawidłowości wynikających z upływu czasu, bądź innych czynników zewnętrznych. Szczegółowe informacje na temat naszych usług znajdziesz na naszej stronie.

Gravit to najlepsza renowacja i niska cena. Sprawdź, jakimi jeszcze materiałami się zajmujemy.

 

 • 1
 • 10
 • 111
 • 2
 • 22
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 99