Polerowanie posadzek

Posadzki jak nowe dzięki polerowaniu

Posadzki wykonane z materiałów takich jak marmur, beton, trawertyn, granit czy lastryko są piękne, trwałe i solidne. Z pewnością wytrzymają lata nawet intensywnego użytkowania, niemniej jednak po pewnym czasie mogą niszczeć, tracić blask i obniżać walory estetyczne pomieszczenia.

Powody niszczenia posadzek

Na stan posadzek źle wpływa ścieranie, pękanie posadzek, woda z chemikaliami, opady atmosferyczne, spaliny czy kurz. Mimo tego, że sprawiają one wrażenie trwałych, to są też narażone na ścieranie, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak różne obiekty użyteczności publicznej.

Skutkami wpływu wyżej wymienionych czynników na stan posadzek jest ich matowienie, widoczne gołym okiem zarysowania, przebarwienia, plamy i kruszenie. Sprawia to ogólnie bardzo nieestetyczne wrażenie. Zniszczona posadzka nawet najdokładniej wyczyszczona sprawia wrażenie brudnej i niezadbanej.

Takie uszkodzenia wcale nie muszą oznaczać konieczności wymiany posadzki. Zabieg zwany polerowaniem przywraca im świetność, dzięki czemu wyglądają jak nowe i odzyskują dawny blask. Warto wspomnieć, że polerowanie posadzki jest o wiele tańsze, niż położenie nowej, a przynosi takie same efekty lub lepsze od pierwowzoru, ponieważ posadzka w pierwszym etapie renowacji jest równana i w związku z tym można na niej uzyskać efekt lustra

Nasza firma zapewni Ci kompleksową odnowę posadzki i zabezpieczenie jej przed szybką utratą blasku.

Kiedy warto zdecydować się na usługę polerowania posadzki?

Jeśli podłoga nie ma wyraźnych uszkodzeń i nierówności, jednak nie prezentuje się zbyt dobrze - jest lekko zarysowana, poszarzała i matowa, wtedy polerowanie będzie zabiegiem idealnym. Przywróci posadzce piękny, odświeżony wygląd i wydobędzie jej blask. Stopień nabłyszczenia, jaki uzyskujemy jest zależny, od preferencji naszego Klienta.
Nasz profesjonalny sprzęt polerski i wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że usługę przeprowadzamy szybko i sprawnie. Jesteśmy w stanie pracować zarówno z małymi, jak i z ogromnymi powierzchniami.
Nie decyduj się przedwcześnie na wymianę swojej starej i podniszczonej podłogi - najpierw sprawdź nasze możliwości przywracania powierzchniom pięknego wyglądu w naszej galerii.