Polerowanie kamienia pięknie uwydatnia bogactwo kolorów kamienia. Po zabiegu polerowania kamienia, nie tylko powierzchnia posadzki nabiera mocnego blasku, ale i znacznie odżywają jej barwy.

Polerowanie kamienia to metoda, która przywróci mu utracony blask. Kamień jest często stosowanym w budownictwie materiałem ozdobnym. Posadzki wykonane przy jego wykorzystaniu są trwałe, mocne i niezwykle efektowne.

Niestety, jak każdy rodzaj posadzki, i te wykonane z kamienia mają skłonności do niszczenia po latach i utraty swych walorów estetycznych. Na szczęście kamień można dowolnie polerować, wygładzać i obrabiać przez szczotkowanie

Polerowanie betonu, Kamienia, Lastryka, Marmuru, Posadzek, Polerowany beton

W przypadku podłóg mocno zanieczyszczonych konieczne będzie przeprowadzenie procesu wygładzania. W przypadku tego materiału jest on o tyle problematyczny, że odsłania naturalnie występujące w kamieniu otwory, które należy zaszpachlować przy pomocy żywic w trzech kolorach wypełnienia

Polerowanie kamienia odbywa się przy pomocy specjalnych ściernic o bardzo drobnych ziarnach. Co ciekawe, w przypadku tego typu posadzki, polerowanie pięknie uwydatnia bogactwo kolorów kamienia. Nie tylko powierzchnia posadzki nabiera mocnego blasku, ale i znacznie odżywają jej barwy. Polerowanie bardzo uwydatnia też żyły i pęknięcia naturalnie występujące w kamieniu.

W przypadku kamienia, po odrestaurowaniu wymagane jest przeprowadzenie procesu impregnacji, który ma za zadanie utrzymanie efektu przeprowadzonych prac przez dłuższy okres.

Posiadamy wysokiej klasy szlifierki planetarne i narzędzia diamentowe, dzięki którym będziecie mieć Państwo pewność, że Wasze posadzki są w dobrych rękach.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Jeśli obecny stan Twojej kamiennej powierzchni nie satysfakcjonuje Cię, wcale nie musisz wymieniać jej na nową – jest duża szansa, że wystarczy wykonać zabieg polerowania, aby przywrócić kamieniowi utracony blask.
Co więcej wybierając polerowanie, zapłacisz dużo mniej, niż w przypadku wymiany nawierzchni, a Trzeba pamiętać, że kamień to cenny materiał budowlany. Oszczędzisz również na czasie – nasza usługa jest szybka i sprawna.

Polerowanie lastryka

Stopień połysku jaki zostanie osiągnięty dzięki polerowaniu, dostosujemy do Twoich preferencji. Możemy uzyskać połysk od satyny(tzw.półmat) po mocny lustrzany blask.
Zatroszczymy się o Twoją kamienną podłogę tak, aby odwdzięczyła się wspaniałym wyglądem.

q7e8tzu4mc9v5g6pc2b5