Czyszczenie cegły, cegieł

Zadbamy o profesjonalne wyczyszczenie i renowację cegły!

Cegła jest jednym z bardziej okazałych materiałów w budownictwie. Jest także podstawowym materiałem budowlanym. Bardzo wiele budynków, budowanych w ubiegłym wieku, przeżywały swoją świetność dawniej. Teraz, poszarzałe, już nie stanowią takiej atrakcji i nie przyciągają wzroku. Warto zatem odnowić i oczyścić cegłę i przywrócić jej dawny blask!

Profesjonalne czyszczenie cegły

Jako doświadczona firma oferujemy profesjonalne czyszczenie cegieł. Obejmuje ono także renowację budynków pokrytych warstwą tynku. Skuwanie przeprowadzamy bardzo dokładnie. Jest to ważne, gdyż odpowiednie przygotowanie pozwala na lepsze przygotowanie się do następnego etapu pracy. Uważamy przy tym, aby nie uszkodzić warstwy cegły.

Mycie, szorowanie i czyszczenie cegieł

Kolejnym krokiem jest obróbka strumieniowo ścierna, z odpowiednio dobranym ciśnieniem i ścierniwem (piasek, soda, garnet, pudry roślinne lub mączki dolomitowe). Kiedy skończymy piaskowanie, zabezpieczamy lub wzmacniamy cegłę dedykowanymi impregnatami i środkami chemicznymi. W trakcie renowacji cegły możemy również wymienić fugi i wypełnić ubytki kolorystycznie dobranymi masami lub przez przemurowanie cegieł

Nasza firma to specjaliści w swojej dziedzinie. Sprawdź, jak czyścimy cegły i inne materiały.