Piaskowanie konstrukcji metalowych

 

Proces piaskowania metalowych konstrukcji

Rozmaite procesy doprowadzają do niszczenia oraz korodowania metali, na przykład opady, zanieczyszczone powietrze, wilgoć czy inne czynniki środowiskowe. Sposobem na zredukowanie tego typu uszczerbków jest proces piaskowania stalowych konstrukcji. Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie wykonać ten zabieg w sposób profesjonalny i bezpieczny, dzięki odpowiednim umiejętnościom oraz posiadanym narzędziom.

Czytaj więcej

Usługa renowacja cegły

Usługa renowacja cegły

Oferujemy dokładne, precyzyjne oraz zawsze równomierne piaskowanie. Nasze usługi polegają na odświeżaniu starych i zniszczonych ścian wszelkiego rodzaju.

Czytaj więcej
Polerowanie marmuru
Polerowanie marmuru

Usługa Polerowanie Marmuru

Usługa polerowanie marmuru

Elegancki marmur

Marmur jest przepięknym naturalnym kamieniem, już od czasów starożytnych stosowanym jako materiał budowlany i wykończeniowy. Marmury różnią się od siebie kolorem, odcieniem oraz fakturą, dzięki czemu każdy może wybrać ten, który najbardziej pasuje do własnych upodobań oraz kolorystyki mieszkania. Kamień ten doskonale komponuje się z innymi materiałami i dodaje elegancji i szlachetności.
Zabiegiem szczególnie polecanym do powierzchni marmurowych jest polerowanie, które wspaniale wydobywa blask i pogłębia kolor kamienia. Polerowany marmur wygląda niesamowicie, w zależności od stopnia poleru jego powierzchnia może nawet lśnić jak lustro. Poznaj naszą ofertę związaną z polerowanie betonu, kamienia, lastryka, marmuru, posadzek, polerowany beton.

Czytaj więcej

Usługi Polerowanie Betonu, Kamienia, Lastryka, Marmuru, Posadzek, Polerowany Beton

Usługi polerowanie betonu, kamienia, lastryka, marmuru, posadzek, polerowany beton

Czym jest lastryko

Znana już od czasów starożytnych technologia tworzenia posadzki lastrykowej, jest jedną z najstarszych znanych ludzkości. Na początku dwudziestego wieku lastryko stanowiło rozpoznawalny element stylu art. deco. W Polsce podłogi tego typu były bardzo popularne w latach 70’ i 80’, a z uwagi na podobieństwo do podłóg kamiennych wiele właścicieli mieszkań, nie wie, że są posiadaczami lastrykowej posadzki. Wykonujemy również usługi związane z czyszczenie cegieł, cegły, kamienia, marmuru.

Czytaj więcej

Piaskowanie elewacji zewnętrznej z cegły i nie tylko!

 

Piaskowanie to wyjątkowo skuteczny sposób usuwania osadu i brudu właściwie z dowolnej powierzchni. W czasie tego procesu specjalne urządzenie wykorzystuje sprężone powietrze , aby materiał ścierający dostał się na czyszczoną powierzchnię pod bardzo dużym ciśnieniem, lecz jesteśmy w stanie oczyszczać powierzchnie delikatne stosując metody niskociśnieniowe, szczególnie jest to ważne w trakcie czyszczenia obiektów zabytkowych.

Czytaj więcej

Renowacja podłóg kamiennych

Posadzki kamienne, krystalizacja marmuru

Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone. Zapoznaj się również z naszą usługą

Czytaj więcej

Usługa renowacja posadzek

Usługa renowacja posadzek

Dlaczego należy przeprowadzać renowację posadzki?

Posadzka należy do najbardziej istotnych elementów praktycznie każdego obiektu przemysłowego. Ze względu na szczególne narażenie na obciążenia, może ona z czasem utracić swoje ogólne walory wizualne oraz pożądane właściwości techniczne.

Czytaj więcej
renowacja-elewacji-Warszawa
renowacja-elewacji-Warszawa

Renowacja elewacji oraz posadzek z cegły, kamienia, lastryka i marmuru

Usługi renowacja cegły, kamienia, marmuru, lastryka, elewacji i posadzek

Każda budowla posiada rzuty i plany, w których precyzyjnie zostały określone jej elementy. Jednym z nich jest elewacja, czyli zewnętrzna powierzchnia ściany. Jest ona szczególnie narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia i uszkodzenia. Zwykle, najbardziej reprezentatywną część budynku stanowi fasada, która znajduje się z przodu każdego obiektu.

Gravit - renowacja elewacji w całej Europie

Czytaj więcej

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji wykonujemy metodami dobranymi indywidualnie do każdej elewacji, a konkretną technologię jej oczyszczania wybieramy na podstawie przeprowadzonych prób.

Czytaj więcej

Usługa renowacja marmuru

Usługa renowacja marmuru

Kiedy konieczne jest przeprowadzenie renowacji marmuru?

Renowacja posadzek marmurowych to długotrwały proces. Wymaga zarówno niemałej wiedzy teoretycznej, jak i sporych umiejętności praktycznych. Decydując się na przeprowadzenie takich działań, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy Gravit Renowacja i zyskać gwarancję rzetelnego zrealizowania usług: renowacja cegły, elewacji, kamienia, lastryka, marmuru, posadzek.

Czytaj więcej

Szlifowanie posadzki

Każda powierzchnia, choć wydaje się być bardzo twarda i trwała, może zostać uszkodzona lub zarysowana w czasie jej użytkowania.

Szczególnie w przypadku nawierzchni, która znajduje się w najróżniejszych firmach przemysłowych, do drobnych uszkodzeń dochodzi bardzo często i niezwykle łatwo. 

Czytaj więcej

Usługa piaskowanie cegły, cegieł

Usługa piaskowanie cegły, cegieł

Stan elewacji to podstawowy element, który wpływa na atrakcyjność budynku. Jest to bowiem największa i najbardziej wyeksponowana powierzchnia obiektu. Już zatem pierwszy rzut oka na nią, zdecyduje o odczuciach i wrażeniu obserwatora.

Czytaj więcej

Usługa renowacja lastryka

Usługa renowacja lastryka

Dlaczego należy przeprowadzać renowację lastriko?

Lastriko to odpowiednio spreparowana mieszanka kruszywa, wody, cementu oraz specjalnego barwnika. Znajduje szerokie zastosowanie, między innymi w budynkach użyteczności publicznej. Z czasem wykonana z lastryko powierzchnia może jednak ulegać zauważalnym uszkodzeniom.

Czytaj więcej

Konserwacja i pielęgnacja posadzki

Odpowiednia konserwacja i pielęgnacja posadzki w Warszawie

Właściwe dbanie o posadzkę, która znajduje się w naszym domu lub firmie, powinno odbywać się systematycznie. Jedynie odpowiednia konserwacja i pielęgnacja posadzki pozwala na uniknięcie kosztownych renowacji i napraw, a nawet całkowitej wymiany nawierzchni.

Czytaj więcej

Hydropiaskowanie

Hydropiaskowanie ścian budynków

Hydropiaskowanie, budynki, a konkretnie ich ściany, głównie zewnętrzne po latach użytkowania tracą swoją naturalna barwę, pokrywając się coraz bardziej złożonymi warstwami brudu.

Czytaj więcej

Usługa czyszczenie marmuru

Usługa czyszczenie marmuru

Dlaczego czyszczenie marmuru jest tak ważne?

Marmur na pierwszy rzut oka jest materiałem trwałym, który nie ulega uszkodzeniom oraz trwalszym zabrudzeniom. Wbrew pozorom, ma porowatą strukturę oraz nie jest odporny na kwasy i zasady, Dlatego łatwo może ulec zabrudzeniom i zmatowieniom, które trudno będzie usunąć. Sprawdź jak wykonujemy czyszczenie cegieł, cegły, kamienia, marmuru.

Czytaj więcej

Renowacja posadzki

Najlepsza renowacja posadzki w Warszawie

Niezależnie od rodzaju posadzki jest ona narażona na uszkodzenia. Choć wykonana jest ona zazwyczaj z materiałów bardzo wytrzymałych, istnieje wiele czynników, które sprawiają, że może ona utracić swój pierwotny wygląd.

Czytaj więcej

Piaskowanie betonu

To skomplikowana i złożona praca

Piaskowanie betonu to skomplikowane i złożone prace, którymi od wielu lat zajmuje się nasza firma. W powyższych usługach posiadamy bardzo duże doświadczenie.

Czytaj więcej

Polerowanie posadzki

Polerowanie posadzki w Warszawie niezależnie od jej rodzaju

Aby cieszyć się nieskazitelną posadzką przez wiele lat, nie wystarczy właściwe położenie jej. Konieczne jest nieustanna dbanie o nią. Z pomocą przychodzi firma Gravit-Renowacja, która posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.

Czytaj więcej

Usługa renowacja kamienia

Usługa renowacja kamienia

Obróbka strumieniowo-ścierna

Piaskowanie przez nas wykonywane to rodzaj obróbki strumieniowo-ściernej który wykonujemy poprzez traktowanie czyszczonych powierzchni sprężonym powietrzem zawierającym drobinki ścierniw.

Czytaj więcej

Usługi czyszczenie cegły, cegieł

Usługi czyszczenie cegły, cegieł

Zadbamy o profesjonalne wyczyszczenie i renowację cegły!

Cegła jest jednym z bardziej okazałych materiałów w budownictwie. Jest także podstawowym materiałem budowlanym. Bardzo wiele budynków, budowanych w ubiegłym wieku, przeżywały swoją świetność dawniej. Teraz, poszarzałe, już nie stanowią takiej atrakcji i nie przyciągają wzroku. Warto zatem odnowić i oczyścić cegłę i przywrócić jej dawny blask!. Nasza firma to specjaliści w swojej dziedzinie. Sprawdź, jak wykonujemy czyszczenie cegieł, cegły, kamienia i marmuru.

Czytaj więcej

Kamieniarstwo Marmur Warszawa

Usługi kamieniarskie

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu szczegóły działalności naszej firmy, która już od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi na trudnym i wymagającym rynku kamieniarskim.

Czytaj więcej