Szlifowanie posadzki

Szfilowanie posadzki w Warszawie tylko z firmą Gravit-Renowacja

Piaskowanie to przede wszystkim piaskowanie elewacji kamiennych i ceglanych, oferujemy również piaskowanie betonu, zbiorników betonowych oraz konstrukcji mostów i wiaduktów, oczyszczamy elewacje zabytkowe.

Czytaj więcej

Hydropiaskowanie

Hydropiaskowanie ścian budynków

Hydropiaskowanie, budynki, a konkretnie ich ściany, głównie zewnętrzne po latach użytkowania tracą swoją naturalna barwę, pokrywając się coraz bardziej złożonymi warstwami brudu.

Czytaj więcej

Konserwacja i pielęgnacja posadzki

Odpowiednia konserwacja i pielęgnacja posadzki w Warszawie

Właściwe dbanie o posadzkę, która znajduje się w naszym domu lub firmie, powinno odbywać się systematycznie. Jedynie odpowiednia konserwacja i pielęgnacja posadzki pozwala na uniknięcie kosztownych renowacji i napraw, a nawet całkowitej wymiany nawierzchni.

Czytaj więcej

Piaskowanie betonu

To skomplikowana i złożona praca

Piaskowanie betonu to skomplikowane i złożone prace, którymi od wielu lat zajmuje się nasza firma. W powyższych usługach posiadamy bardzo duże doświadczenie.

Czytaj więcej

Renowacja posadzki

Najlepsza renowacja posadzki w Warszawie

Niezależnie od rodzaju posadzki jest ona narażona na uszkodzenia. Choć wykonana jest ona zazwyczaj z materiałów bardzo wytrzymałych, istnieje wiele czynników, które sprawiają, że może ona utracić swój pierwotny wygląd.

Czytaj więcej

Renowacja posadzek betonowych i lastryko

Szlifowanie i polerowanie betonu

Jedną z naszych usług jest przemysłowe szlifowanie posadzek betonowych. Wszystkie obecnie stosowane na rynku systemy szlifowania posadzek na wysoki połysk opierają się na obróbce diamentowej powierzchni.

Czytaj więcej

Polerowanie posadzki

Polerowanie posadzki w Warszawie niezależnie od jej rodzaju

Aby cieszyć się nieskazitelną posadzką przez wiele lat, nie wystarczy właściwe położenie jej. Konieczne jest nieustanna dbanie o nią. Z pomocą przychodzi firma Gravit-Renowacja, która posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.

Czytaj więcej

Renowacja posadzek kamiennych

Posadzki kamienne, krystalizacja marmuru

Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone.

Czytaj więcej

Kamieniarstwo Marmur Warszawa

Usługi kamieniarskie

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu szczegóły działalności naszej firmy, która już od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi na trudnym i wymagającym rynku kamieniarskim.

Czytaj więcej

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji wykonujemy metodami dobranymi indywidualnie do każdej elewacji, a konkretną technologię jej oczyszczania wybieramy na podstawie przeprowadzonych prób.

Czytaj więcej