Utrzymanie stałego połysku powierzchni

W ramach świadczonych przez nas usług, pragniemy Państwu zaoferować kompleksową renowację i konserwację posadzek marmurowych. Wszelkie prace wykonywane są przez zespół specjalistów, przed którymi branża kamieniarska nie kryje żadnych tajemnic. W swojej pracy kierujemy się doświadczeniem, które zgromadziliśmy podczas wielu lat wykonywania działalności w obszarze kamieniarstwa. Podporą naszych działań jest w pełni profesjonalny sprzęt, którego producentem są marki uznawane za światowych liderów w branży.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że praca z tak cennym i niepowtarzalnym materiałem, jakim jest marmur, wymaga zachowania szczególnej dokładności i ostrożności. Wykonywane przez nas prace renowacyjne są całkowicie bezpieczne dla materiału, nie muszą się zatem Państwo obawiać obniżenia trwałości lub uszkodzenia. To jeszcze nie wszystko - jako profesjonaliści przykładamy szczególną uwagę do najdrobniejszych detali, dlatego właśnie, w ramach oferowanych przez firmę Gracit usług, pragniemy Państwu zaproponować naprawę marmurowej posadzki oraz usunięcie wszelkich błędów i niedoskonałości montażowych. Nasz kompetentny zespół może także wykonać dla Państwa usługę chemicznego utwardzania marmuru, co dodatkowo podniesie trwałość posadzki.

Marmurowe podłogi wymagają od swoich użytkowników szczególnej troski i pielęgnacji. Właściwie przeprowadzane zabiegi sprawią, że posadzka nie będzie wymagała zastosowania prac renowacyjnych przez długie lata. Po zakończonych czynnościach renowacyjnych lub konserwacyjnych, możemy zaopatrzyć Państwa specjalne środki, umożliwiające utrzymanie stałego połysku powierzchni oraz w technologię bieżącej pielęgnacji posadzki. Oferowane przez nas środki to produkty najwyższej jakości, które pozwolą na wydobycie naturalnego blasku kamiennej powierzchni. Idealnie dobrane właściwości ścierne sprawiają, że środek doskonale wydobywa połysk, a także znakomicie usuwa wszelkie naloty, zacieki i zabrudzenia. Okresowe stosowanie preparatu pozwoli na utrzymanie kamiennej posadzki w nienagannej kondycji. Środek nadaje się do pielęgnacji zarówno gładkich, jak i nierównych powierzchni.